Září 2009

Blbá nálada, dilema a petice

20. září 2009 v 10:06 | Terez |  →Diary Etc..
Čau!
Na začítek to nejduležitější.. Moc moc moc prosim, aby jste podepsali PETICI, která může zastavit zabíjení psů pro maso v Jižní Koreji. Každý rok tam jsou zabity více než 2 miliony psů :(. Takže doufám, že se mezi vámi najdou tací, kteří petici podepíší.
No a k tý blbý náladě a dilema už prostě nemusim nic víc psát, prostě nevim jaký design dát na blog.. a ono je to celkem jedno..
Mějte se skvěle, ahoj!
http://th09.deviantart.net/fs10/300W/i/2006/107/1/b/the_cutest_dog_in_the_world_by_claytes.jpg
zd. obrázku: deviantart.com

16. září - Nesnášim matiku

16. září 2009 v 18:08 | Terez |  →Diary Etc..
A proto je středa tak skvělá. Jediný den, kdy nemáme matiku!! Nejen že takovýhle přiklady (viz foto) jsme museli počítat celou osmičku ale i devítku a ještě s tim budou otravovat i na štřední. A hlavně mi ta hrozná známka z matiky kazí vysvědšení :/.
Dneska jsem byla s kámošema v Coffee heaven.. Sice mi bylo trochu líto dát 100 kč za kafe, ale stálo to za to :).
No nic, já se jdu učit, takže nemám čas sem psát nějakej větší článek.. a stejně to nikoho nezajímá tak co..:D

<čau>


Už jsem tu přes měsíc nepsala, tak to napravuju

13. září 2009 v 18:56 | Terez |  →Diary Etc..
Ahoj!
Jen tak na začátek, nemám na blog vůbec čas.. ale nedávno jsem si ten čas našla a napsala článek, dala ho do rozepsaných a když ho dnes chci dopsat je pryč!! Tak to mě fakt naštvalo :D.. No nic.. Dva týdny školy jsou pryč.. proběhlo to docela v pohodě, až na ty příšerný úkoly z němčiny :D. Když se tak začínám koukat, listy už začínají měnit barvu.. zkrátka je vidět, že přichází podzim :). Díkybohu, už mi to vedro začínalo vadit :D.
Tak já zase pádím, užijte si školu :D.. čau!