Červen 2009

Staronový letní design

28. června 2009 v 15:14 | ♥♥♥TteERruULleE♥♥♥ (Smiley) |  →Blog
Ahoj!
Takže je tu zase nový design. No nevim jestli je zrovna ideální, ale mě se celkem líbí až na to, že ta stránka je trochu menší no..
Doufám že se vám zobrazuje tak jak mě, protože každý má přeci jenom jiný rozlišení obrazovky.
Náhled:

Prázdniny

26. června 2009 v 21:36 | ♥♥♥TteERruULleE♥♥♥ (Smiley) |  →Diary Etc..
Čau!!
Tak už tu jsou prázdniny.. Mno já je teda mám už od úterý, páč naše škole skončila dřív, ale klidně bych tam chodila dál.Bude mi to chybět.. teda spíš někdo mi bude chybět x) xD. Uteklo to jako voda a to jsem na nový škole pouze rok a připadá mi to, jak kdybych tam chodila tak od 5. třídy. Teď pujdu do devítky a pak na střednííí.. chjo tu devátou třídu si budu muset pořádně užít, protože na střední se mi tak šíleně moc nechce.. x// No a jaký bylo výzo?? Já se s tim teda radši chlubit nebudu, protože bylo fakt příšerný ://..
A jak se těšíte na 2 měsíce volna? Už jsou tady, ale co, stejně asi nikam nepojedu (a vubec mi to nevadí xD) a budu v rodném městě se svýma kámoškama a kámošema a budem.. to ještě nevim, ale nějakej program se určitě najde xD.
No nic, užívejte si prázdniny (určitě jste rádi, že tu jsou narozdíl od někoho xD) a zdáárr!!

Ten čas tak hrozně letí...

10. června 2009 v 0:01 | ♥♥♥TteERruULleE♥♥♥ (Smiley) |  →Diary Etc..
Ahoj lidi..
achjo.. ten čas tak neuvěřitelně moc letí.. to snad ani neni možný!! :(.. Tenhle blog je na světě už přesně 2 roky, ale stejně mi připadá jako bych ho založila včera. Tak hrozně mě to sere. A nejvíc jedna věc.. kterou vám teda nemužu říct.. ale to je jedno.
No a co vy?? Jak se máte?? Vlastně ani už asi nevíte, že tenhle blog existuje, protože jsem se uplně totálně ''vykašlala'' na svoje SB xD (sry xD).. No to ale neni vtipný, že ne?? Upřimě?? Mě je to někde.. To, abych každej den naštěvolala moje užasňoušký esbéška.. to už fakt neni pro mě xD.. Už mě to bebaví.. něni to co dřív, když jsem přidávala 150 článků denně a musim říct, že to byla fakt síla xD.. A jestli se tu ještě někdo takovej najde, kterej přidává tolik moc článků, tak mu radím - serte na nějakej debilní blog a jděte radši ven x).. A další věc.. mě taky sere.. že skoro ve všech článcích řešim blog.. vlastně už tu nemám ani o čem psát.
Takže, chci vám říct, že zrovna teď mi je příšereně (jinak fajn).. docela ráda bych se tady vypsala, ale to by jste nepochopili, protože to bych musela napsat co se všechno stala od tohodle školního roku. A těch věcí je nespočítatelně moc, takže nic :))
Pa a zase někdy, až se mi bude chtít psát (cca někdy za měsíc prostě xD)
Jo a ještě jestli vás mužu poprsit, aby jste TADY klikli.. je to pro mojí kámošku pls xDD