Duben 2009

>>> Změny na blogu

11. dubna 2009 v 9:48 | ♥♥♥TteERruULleE♥♥♥ (Smiley) |  →Blog
Ahoj!
Takže, jak jste si mohli všimnou, proběhla velká změna v blogách! Docela by mě zajímalo, jak se Vám tahle nonvá verze blogů líbí? Mě teda celkem jo, až na to, že nějak přestaly fungovat rozcestníky a nejdou mazat komentáře! Snda to teda zpravěj, to by bylo super . Všimla jsem si ale, že většině lidem se tahle změna nelíbí! Dokonce udělala i blog jako petici, aby se tam lidi, kterým se tahle změna nelíbí podepsali! Tohle je podle mě dětinský.. Chápu, že každý má svůj názor, tak ale od toho tu jsou komentáře, ne? A hlavně nemusej hned psát ,, To je hrozný, dejte to tak jak to bylo!!!''.. Kdyby napsali alespoň něco normální, co přesně se jim nelíbí, aby to mohla administrace popřípadě změnit. Takovouhle peticí nic nedokážete, stejně Vám to nepomůže .(myslim já)..
A teď je řada na Vás, napište mi do komentářů, co si o tom myslíte a jak se Vám tahle nová verze líbí .

9.dubna - nej nej nej

9. dubna 2009 v 9:34 | Smiley^^ (zirafka.15) |  →Diary Etc..
Už fakt nevim co bych měla dávat jako titulky xD. Takže jak vidíte, je tu další článek mno.. tak po týdnu dobrý ne? Teď mám totiž na blog docela i náladu, protože ven pujdu neobvikle až odpoledne xD. Tak a co vy? Jak se vám daří? Já myslim že super xD.. když je tak hezký počasí! Konečně.. já totiž zimu upe nenávidim a tohle počasí co máme teď je moje nej x). Takže další články na blogu mužete čekat nwm kdy, protže jen blázen by přidával články na blog v tomhle počasí x). A aby tu toho nebyla málo, tak sem dám nějaký ty FOTKY xD.. Ale jestli vás to nezajímá, tak neklikejte na celý článek.. je to čistě vaše věc xD.

1. duben - pochopte..

1. dubna 2009 v 19:46 | Smiley^^ (zirafka.15) |  →Diary Etc..
Čau..
Nebudu tady kecat nesmysly a přejdu rovnou k věci. Fakt teďka na blog nemám náladu.. je to uplně trapný sem přidávat nějaký kusovky, pixelky atd.. fakt tohle je moc xD.. SB nestíhám.. nebaví mě přidávat články.. tak co z toho? Jo a nemyslete si, že to je apríl, protože neni..xD..
Tak tohle berte jako dlouhodobý pozastavení.. další články budu přidávat až se mi bude chtít a budu mít čas x)..

Takže se tu mějte!! A ještě jednou se chci (možná naposled) omluvit SB, fakt to ale nestíhám i když je vás jen pár..x(.. pochopte mě!!!!!