Červen 2008

několikátý hříšník

30. června 2008 v 18:35 | Tereza |  Black List

[12]Kačík, web, Dnes 17:43

U mě na blogu je bleskovka! Můžeš se zapojit! A sorry za reklamu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak tahle asi fakt nemá mozek!Na blogu píše jak jí reklamy štvou a sama je píše!To mě fakt dorazilo..Ale já chápu vaší malou inteligenci že nevidíte hned na prvnim místě rubriku reklamy sem..ale když je někdo blbej,tak je bohužel blej!
for Kačík:klidně si mě nahlš adminům že tohle o tobě píšu..ale popravdě mě je to jedno :) :O

Bleskovka 31--konec--

29. června 2008 v 19:23 | Tereza |  →Bleskovky
1)ahoj!
2)jaký bylo vízo?
3)co budeš dělat o prázdninách?
4)Jak blbé otázky co? :D
5)No nic..nebudu to protahovat,tak se mějte pp :))
Taková divná bleskajda :D

26.června (nemá to s tim nic společného) - konec školy,nový začátek

26. června 2008 v 21:20 | Tereza |  →Diary Etc..
Ahoj!
Právě dnes jsi uvědomuju,že zítra je vysvědšení a je konec všeho!Až do dneška mi to bylo jedno..co se tane dál..jenže já do té školy do keré jsem chodila pravdu dlouho (od 1.třídy) jí opuštim!Jdu do jiné škole..ale tak už to prostě je.To snad pociťují jen ti,kteří teřba jsou už v 9.tř a jdou na gympl nebo na střední (nebo i jiné důvody)..Ale já mám prostě strach z té nové školy.Bojim se,že to bude uplně něco jiného než do teď!Vlastně,je to nový začátek toho všeho!Zítra se oficiálně rozloučim s mojí dosavadní školou.Už tam asi už nikdy nepujdu..možná se pujdu podívat na učitelky a tak..Já vim,že to možná zní jako bych do školy chodila ráda,ale tohle asi nepochopí třeba devítiletý človíčci,kteří o tom nemají tušáka :D Když to tak vezmu,nemá to žádný pozitivní vliv :(( Ale tak snad to bude v poho..
Dnes vůbec nemám náladu sem něco psát..mám zase takovou náladu.. na nic :((
tak se mějte,pp

Avril kopčí Hilary?

26. června 2008 v 12:42 | Tereza |  →Avril Lavigne
lovelle-pink
Avril Lavigne, tuto kanadskou zpěvačku zná snad každý, avšak málokdo zná Hilary Duff. Je to paradox, ale právě Hilary by měla být tou slavnou a žádanou, vždyť i Avril se jí inspiruje a to především v oblékání. Avril ji má velmi ráda a říká o ní: " Mám ráda Hilary Duff, je to opravdu skvělá dívka!", ale Hilary necítí k Avril žádnou zášť, slávu jí rozhodně nemusí závidět, v Americe je hvězdou, jen kdyby jí byla i tak velkou za oceánem, třeba u nás :). Řada teenagerů je "hotová" z originality stylu Avril, ale je to co nocí opravdu její styl...myslím, že je tam zntelná inspirace u Hilary, ale nemám jí to za zlé, i když já zastávám názor, že je lepší být sama sebou než se snažit být za každou cenu nějak zajímavá a kopírovat ostatní s tím, že to nikdo nepozná, pozná !!
(1 fotka)OOO, jak všechny puberťačky šílely z toho, že má Avril pár růžových pramenů v jinak světlých vlasech, bylo to něco nového, že, ale ne nebylo. Hilary Duff s tímto účesem přišla již v roce 2004, zatím co Avril v roce 2007, nj tehdy byla Hil zvláštní, ale vlastně byla pokroková!
(2 fotka)Náhoda, možná, ovšem je celkem zarážející, že se Avril rozhodla pro změnu řůžového pramenu na fialový, nedlouho poté co vyšel film War,Inc. v nemž měla Hilary stejný proužek.
(3 fotka)V roce 2005 natočila Hilary Duff jeden z vůbec nejúspěšnějších singlů na světě, píseň Wake Up válcovala hitparády a vynesla Hil do pomyslného nebe. Její tehdejší image, byla dost úleťácká, ale COOL, opět zaujala. Avril se stejným stylem inspirovala pro svůj klip Girlfriend, jež měl taktéž ohromný úspěch, ale stylem zůstala 2 roky pozadu.
(4 fotka)Růžový mikrofon, to byla v roce 2004 velká novinka a k tehdejší image Hil se hodila stejně jako lebka ne krku. Byla to její originální a osobitá image typická pro celou Most Wanted tour. Hil dospěla a mikrofon, jež patřil k její teen image dávno odložila, za to Avril ho teprve objevila, stejně jako lebku na krku.
(5 fotka)A když skončila móda barevných mikrofonů, přišly na řadu elegantní mikrofony zdobené drahými kamínky. Hilary Duff tento mikrofon používala na své Dignity tour v roce 2007, Avril byla asi na jejím koncertě také, o rok později s ním totiž také zpívala na turné.
Víc CČ |fotky|

25.června - že by..??

25. června 2008 v 19:17 | Tereza |  →Diary Etc..
Obrázek “http://i237.photobucket.com/albums/ff45/martii-na/date.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.25.června // Obrázek “http://i237.photobucket.com/albums/ff45/martii-na/clock.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.19:17// Obrázek “http://www.neonlove.net/sofie/icon02.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.žvejka // Obrázek “http://hush.cubestar.org/graphics/mood/clothes&shopping.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.župan :D//
// Obrázek “http://www.neonlove.net/sofie/icon09.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.zprávy// http://i4.piczo.com/view/1/g/p/0/d/l/2/q/i/9/j/l/img/i142085401_48265_2.gif?redirsrc=imgnic// Obrázek “http://i237.photobucket.com/albums/ff45/martii-na/icq.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.online // OMG!// http://i4.piczo.com/view/2/5/5/z/l/2/0/u/z/c/v/d/img/i197113110_57148.gif?redirsrc=imgprší..zima :O//
AhojíK!
Tak vám tu zase píšu :))
Dneska ve škole jsme opět nic nedělali..zase jsme byli 2 hodiny ve škole a 2 venku..(měli jsme jen 4 hod.)..šli jsem do parku a tam bylo šíleně vedro!Fakt upe pařilo slunce..fakt to bylo na koupání..
Potom jsem šla asi od 3 ven s Terínou :D Do jsme byly v McDonalds (možná to mám napsaný špatně ale já nevim jak se to píše :D) a já celých 100 Kč utratila! XO Njn..pak šel s námy opět magor Jakub xD..Pořád bylo hrozně horko..pak ale už Terína šla domů a já se šla k Jakubovi napít..Nojo,pak nám terka zase zavolala a šli jsme na houpajdy..Ale to už nebylo tak horko,ale foukal hrozně vítr..ale bylo porád akorát..Ale,nebe bylo úplně černý (teda šedivý xD) a mraky pluly hrozně rychle něak od Německa xO Pak šel Jakub domů a já s Terkou jsme ještě zůstaly venku.Ale pak už to bylo!Blejsklo se a..začala pršet!Jenže fakt upe mega!Tak Terka šla žeo domů,ale já to mám kus a ještě musim jít na autobus!Takže než jsem doběhla na zastávku tak jsem byla upe totálně mokrá!A když říkám totálně tak fakt všude :// :D..
Venku to vypadalo nějak takhle ↓
to nebe bylo snad ještě víc šedivější/černější!Tahle fotka je focená už hodně dávno,mím nekvalitním mobilem xO
No nic..dneska jsem asi opět nic nepřidám,a zítra se konečně odhodlám dát sem tu mojí crazy fotku! :D
Tak se mějte pp

24.června-pivo??.. XD

24. června 2008 v 21:08 | Tereza |  →Diary Etc..
)..Opět jsem domů přišla zmáčená od hlavy až k patě..byli jsme totiž u takový pumpy..XOO Potom jsem byla chvíli na PC a táta řekl jestli nechci jít s nim (a s mámou) do hospody :D Nejdřiv mi to přišlo trochu divný,ale když jsem věděla že tam bude pivo tak jsem přece jenom šla..ale bylo nealkoholický ;)) Kdyby mi rodiče koupili alkoholický pivo,tak by to asi v hlavě neměli v pořádku :D Nojo,ale netušila jsem že mi v tý hospodě dají celou flašku!Jako chápete? :D.. Ale oni mi pomohli :))
No nic..já mizim a už sem asi nic nepřidám..
mějte se bobani :)) pp

je to na *****..

24. června 2008 v 20:57 | Tereza |  →Diary Etc..
XOOOO
Měla jsem tu napsanej mega článek za dnešek a vono se to neulozilo a vsechno se smazalo!!Jako celý to psát nebudu takže dneska tu článek nebude XOO Jenom krátkej.. XOOO

converse avatary

24. června 2008 v 10:00 | Tereza |  →Avatary(ikonky)

zd-pppajisek

jsem happy!! XD ae..

23. června 2008 v 19:07 | Tereza |  →Diary Etc..
ááááá!!
Tak mám konečně ty conversky :DD I když jsou hodně podobný s mojí kámoškou..a navíc jsou mi trochu velký :(( Vůbec nikde jsem je nemohla sehnat :OO Možná sem dám fotky..ale jen možná..spíš ne :D
Ae..tak se tu mějte..dneska už nemám náladu na blog něco přidávat tak tu asi nic už nepřibyde :))
pp

od Carmen

23. června 2008 v 18:05 | Tereza |  →Moje vyhry a dárky :)
kuju =o*

Paris už neprodají ani psa

23. června 2008 v 13:55 | Tereza |  Paris Hilton
Paris už neprodají ani psa

Dědička hotelového impéria Paris Hilton může mít díky svému pohádkovému jmění a slavnému jménu vše, nač si jen vzpomene. Teď ale těžce narazila.
Majitel obchodu s domácími miláčky jí odmítl prodat štěňátko yorkshirského teriéra. Obchodník Paris řekl, že pejska neprodá někomu, o kom není přesvědčen, že si zvíře nekupuje jen z rozmaru a nebude se o něj dobře starat.

16.6. 2008 - 22.6. 2008

23. června 2008 v 10:17 | Tereza |  →Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (16.6. 2008 - 22.6. 2008) je:
Pondeli: 54
Utery: 75
Streda: 82
Ctvrtek: 64
Patek: 75
Sobota: 100
Nedele: 119

Celkem: 569
no to je hrozná návštěvnost :(( Tak malá...jste zlouni XOO

22.června - vedro jak v..raději v ničem :D

22. června 2008 v 20:57 | Tereza |  →Diary Etc..
Obrázek “http://i237.photobucket.com/albums/ff45/martii-na/date.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.22.června // Obrázek “http://i237.photobucket.com/albums/ff45/martii-na/clock.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.21:01// Obrázek “http://www.neonlove.net/sofie/icon02.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.nic // Obrázek “http://hush.cubestar.org/graphics/mood/clothes&shopping.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.šortky,tričko//
// Obrázek “http://www.neonlove.net/sofie/icon09.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.fotbal :D// http://i4.piczo.com/view/1/g/p/0/d/l/2/q/i/9/j/l/img/i142085401_48265_2.gif?redirsrc=imghey,hey,tralalá,tralalá :D// Obrázek “http://i237.photobucket.com/albums/ff45/martii-na/icq.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.online // Hrabe mi xD// http://i4.piczo.com/view/2/5/5/z/l/2/0/u/z/c/v/d/img/i197113110_57148.gif?redirsrc=imgvedróó xO//
Ahojík!
Tak dneska byl zas crazy den :D Byla jsem s pídou a jakubem venku..njn kubík zase vtipálek a polil mě vodou od hlavy až k patě :D Ale to mi bylo jedno,protože dnes bylo takový vedro..
Ráno jsem usedla k PC,a tak hodku jsem přidávala články..pak jsem měla obídek a šla k pídě :D Pak se vetřel kubík (Lépe řečeno já mu zavolala :D) a byli jsme v parku..no pak už víte..vodní bitváá :D
Pobyli jsme ete chvíli venku a já jsem pak šla dom :)) šla jsem pěšky a nejela autobusem..a najednou začal vlát ten přijemný větřík a já se procházela a cítila se jak někde na Miss..s mojema šortkama,trikem a mikinou..ale jenom jsem se podívala okolo sebe,vítr už přestal foukat a byla to zase ta praha..podívala jsem se do leva a tam jezdilo jedno auto za druhym..podívala jsem se do prava a tam byl nějakej starej barák s vymlácenými okny..
Za chvíli (nebo zítra) jsem sem dám jednu mojí velmi crazy fotku :D Mám jí skoro všude v profilu..hrozně se mi líbí :D
tak zatím,ppberuška na bublině

22. června 2008 v 20:18 | Tereza |  →Colorfull,vektorky,picty
lovelle-pink

pixelky 84

22. června 2008 v 20:14 | Tereza |  →Smajlíci & pixely
acebigpng | clubbigpng | dmndbigpng | heartbigpng
lovelle-pink